ZIS, סטודיו צעיר ועדכני למיתוג ולעיצוב, מספק מענה לעסקים המחפשים פתרונות עיצוביים התומכים באסטרטגיה העסקית והשיווקית של העסק. הסטודיו מתמחה בתרגום האסטרטגיה לעיצוב מדויק, אסטטי ומניע לפעולה באמצעות שירותי עיצוב וייעוץ אסטרגי.

ZIS מבינים בעיצוב, מומחים באסטרטגיה ומצטיינים בשילוב סינרגטי בין השניים. הכוח המניע את צוות העושים במלאכה הוא חשיבה מוקדמת ומעמיקה היוצרת קטליזטור עיצובי לעסק.

סטודיו ZIS מלווה את הלקוח מתחילת הדרך – בשלב קביעת אבני היסוד – וצועד עמו צעד אחר צעד ולמרחקים ארוכים. אבני היסוד של העסק מתחילים עוד בשלב קביעת היעדים, המטרות והאסטרטגיה ולכן מוזמן הלקוח לפגישת עבודה ממוקדת אשר מטרתה לזהות את מטרות העסק וצרכיו השיווקיים. בסופה של הפגישה מוצעים מגוון פתרונות עיצוביים אשר יאפשרו לעסק להגשים את הפוטנציאל העסקי שלו ולקדם את מטרותיו.

רונן זיסו, בעל נסיון בניהול והקמת עסקים משנת 1997, בעברו שימש כמנכ"ל של מספר חברות מקומיות ובינלאומיות.
ענבל זיסו, מעצבת המתמחה בתחומי העיצוב, התקשורת החזותית ומיקוד בהעברת המסר. בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית במנשר ובעלת תעודות הצטיינות רבות. כיום מנהלת הסטודיו ומלווה עסקים בניהול העיצוב והמיתוג.

פגישה עם רונן תאפשר לבעלי עסק ותיקים וחדשים כאחד, לאפיין את העסק וצרכיו ולמצוא פתרונות מיתוגים ועיצובים לטווח הקצר והארוך. והכל – במסגרת זמן ותקציב נתונים.
ענבל מנהלת עם הלקוח דיאלוג קריאטיבי המהווה פלטפורמה לצמיחת העסק. במהלך תרגום האסטרטגיה למותג נבנים לוגו ומיתוג הכוללים גם זהות עסקית או תאגידית התורמת למיצוב העסק ולבידולו. פן נוסף כולל פיתוח כלים שיווקיים ואסטרטגים בקו עיצובי זהה: עיצוב אינטראקטיב (עיצוב לרשת ועיצוב ממשק), עיצוב גרפי להפקות דפוס, איור, צילום, עיצוב לשידור (ברודקאסט, וידאו) ועוד.

כחלק בלתי נפרד משירותי החברה מסופקים גם שירותים מקצועיים נלווים ומשלימים בתחום האסטרטגיה השיווקית, כתיבה שיווקית, תרגום, בניית אתרים, הפקת דפוס ועוד. כל השירותים המשלימים מסופקים על ידי בעלי מקצוע איכותיים במיוחד בעלות הוגנת, תוך חסכון במשאבים וכחלק בלתי נפרד משירותי הייעוץ ועבודת העיצוב.

אבל מה אנחנו בעצם עושים?

Featured Articles

עלינו עם אתר הקטנועים 'קטנופדיה' לאויר, אני מסתכל עליו שוב ושוב, משווה לאתרים אחרים, ואני מאוד מרוצה מהתוצאה. העידון, הצבעים, הפונט, הלוגו... לא יכולתי לדמיין משהו נכון וטוב יותר, ואנחנו גם מקבלים פידבקים באותה רוח. 

בועז בר, "קטנופדיה"

תודה רבה על שירות מקצועי, אדיב ומהיר.

לכל שאלה שלי הייתה לך תשובה, זרמת,שינית ושוב עיצבת עד שהגענו לתוצאה הרצויה. שוב תודה ענקית. אני מאוד נהנתי מהתהליך. שתהיה שנה טובה ומלאה בכל טוב.

טל בן יהודה, מדריכה ויועצת הנקה

הוצאה לאור ״ מבשלים ספרים״ עובדת עם זיס כבר ביותר מספר אחד.

ענבל אינטליגנטית, יצירתית, הגונה ואחראית. אני נהנית לעבוד איתה גם בזכות כל הנ״ל וגם בזכות האחריות, האיכפתיות, העמידה בלוחות זמנים, בהשקעה, בישירות ובידידות הנעימה.

רותי כרמי, מבשלים ספרים

ענבל היא נכס!!!ענבל חרוצה, אחראית, מקצועית, ועוד לא התחלתי לדבר על הכישרון. עברנו איתה מיתוג מחדש של החברה תוך עמידה בדד ליינים בלתי אפשריים, ענבל עזרה לנו להבליט את הערך והחזון של המותג ולהביא אותם לידי ביטוי בכל החומרים השיווקיים שלנו.

מיכל הרשקוביץ, גילת טלקום

הגעתי לזיס אחרי שראיתי הרבה המלצות. היינו צריכים מיתוג ולוגו לעסק של עומר בעלי.

קבענו פגישה וענבל הבינה מיד מי עומד מאוחרי העסק, וידעה להתאים אופציות שידברו את השפה של עומר. התהליך לא היה מאוד ארוך, ענבל עבדה מהר ואנחנו היינו החלטיים.

מיכל לטם, "עומר בונה בעץ"